Menu Zamknij

O mnie

Z branżą elektrotechniczną związałem się w 2011 roku, z chwilą podjęcia studiów na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, które ukończyłem w 2016 roku uzyskując dyplom inżyniera. Jednocześnie ze studiami rozpocząłem pracę na budowie jako elektromonter, aby oprócz wiedzy teoretycznej zdobywać doświadczenie praktyczne. Pozwoliło mi to uczestniczyć w wielu ciekawych projektach i poznać proces budowlany zarówno od strony projektowej, jak i wykonawczej.

Decyzję o założeniu własnej firmy podjąłem w oparciu o chęć rozwoju zawodowego i osobistego, jednak główną motywacją była chęć dostarczenia Klientom usług i materiałów najwyższej jakości. Aby temu sprostać, nieustannie biorę udział w szkoleniach organizowanych przez uznanych producentów, a także stale poszerzam swoją wiedzę z dziedziny elektrotechniki i budownictwa.

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół odnawialnych źródeł energii oraz związanej z nimi efektywności energetycznej, a także szeroko rozumianego bezpieczeństwa w użytkowaniu instalacji elektrycznych, przede wszystkim zaś ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej. Taka filozofia sprawia, że pracując dla moich Klientów kładę szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo oraz komfort, starając się przewidzieć i zawczasu zapobiec wszelkim niepożądanym zjawiskom.