Menu Zamknij

Nasi partnerzy

Dzięki współpracy z firmami budowlanymi o różnych specjalizacjach, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksową realizację inwestycji – od projektu architektoniczno-budowlanego, poprzez komplet instalacji aż po roboty wykończeniowe.
Firma KLAUDIX zajmuje się wykonaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych i alarmowych.Biuro projektowe branży architektoniczno-budowlanej. Zespół architektów i inżynierów budownictwa, oferujący kompleksowy zakres usług projektowych.


TopAC to rodzinna firma, działająca w branży hydrauliczno-sanitarnej. Wykonuje instalacje grzewcze, wodne, rekuperację czy centralne odkurzacze. Na szczególną uwagę zasługuje oferta systemów ogrzewania opartych o nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła.
Inteligentny dom Ampio to jeden z najtańszych systemów dostępnych na rynku, zachowując przy tym dużą funkcjonalność i wysoką bezawaryjność podpartą pięcioletnim okresem gwarancyjnym. Ampio to system polski produkowany na nowoczesnych liniach technologicznych, przez co producent zdecydował się udzielić na elementy systemu aż pięciu lat gwarancji! Producent zajmuje się projektowaniem i produkcją elektroniki od roku 1998, co daje duże doświadczenie i gwarantuje wysoką jakość produktu.